10 مارس 2020
مارس 10, 2020

لیفت آندوسکوپی پیشانی و صورت

مارس 10, 2020 ۰ دیدگاه

لیفت آندوسکوپی پیشانی و صورت

لیفت آندوسکوپی پیشانی و صورت ، یکی از روش های کم تهاجمی جهت جوانسازی پوست صورت می باشد که تحت بیهوشی عمومی انجام شده و با استفاده از لیفتینگ ( کشیدگی پوست ) افتادگی و چین و چروک های پوستی را برطرف می کند. ( جراح پلاستیک )


کاربردهای لیفت آندوسکوپی پیشانی و صورت :

پیشانی ، ناحیه ای از صورت است که با پلک ها و ابروها ارتباطی مستقیم دارد و وجود هر گونه ایرادی در آن زیبایی چهره را به چالش می کشد.لیفت آندوسکوپی پیشانی و صورت

از این رو در برخی موارد شاهد این هستیم که افراد جهت بهبود و اصلاح ایرادات ناحیه فوقانی چهره خود ، دچار سردرگمی شده و نمی دانند در این راستا ، نیاز به چه نوع عمل جراحی ای دارند.

به عنوان مثال ؛ برخی از این افراد برای رفع نقائص بخش فوقانی چهره خود ، درصدد انجام جراحی زیبایی پلک هستند ؛ در حالی که مشکل آن ها ناشی از افتادگی پلک نبوده و نیاز به عمل لیفت آندوسکوپیک پیشانی دارند.

لذا توصیه اکید بر این است که افرادی که تمایل به انجام اعمال زیبایی دارند در ابتدا به پزشک متخصص مراجعه نمایند و پس از مشورت با ایشان و در صورت تایید پزشک ، اقدام به انجام این اعمال نمایند.

به طور کلی هدف از جراحی لیفت آندوسکوپیک پیشانی ، تنها بالا بردن ابروها نمی باشد ، بلکه با انجام این عمل می توان چین و چروک پیشانی را مرتفع نموده و خطوط موجود در این ناحیه را نیز برطرف نمود.

در ارتباط با لیفت آندوسکوپیک صورت نیز باید گفت که ، لیفت آندوسکوپی صورت می تواند سبب رفع افتادگی پوست شده و جوانی و شادابی را به چهره شما بازگرداند.
نحوه لیفت آندوسکوپی پیشانی و صورت :

همانطور که پیشتر ذکر شد ، جراحی لیفت پیشانی و صورت تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد ؛ دلیل این مسئله انجام بدون مشکل و راحت تر جراحی می باشد.

البته ناگفته نماند که در برخی موارد و به تشخیص و صلاحدید پزشک ، می توان این جراحی را تحت بی حسی موضعی نیز انجام داد.

پس از این مرحله ، می بایست برش های مورد نظر بر روی پوست بیمار لحاظ گردد.

توجه داشته باشید که برش های ایجاد شده در عمل آندوسکوپی پیشانی و صورت در قیاس با روش های قدیمی ، متفاوت می باشد ؛ به نحوی که در این روش ۳ الی ۵ برش بر روی صورت بیمار ایجاد خواهد شد.

این در حالی است که در روش های قدیمی ، تنها یک برش ایجاد می شد اما باید عنوان نمود که طول این برش از برش هایی که در عمل آندوسکوپیک ایجاد می شود ، بسیار کوتاه تر خواهد بود ؛ لذا به دوره نقاهت کوتاه تری نیز نیاز خواهد داشت.

پس از ایجاد برش های مورد نظر در صورت و پیشانی ، می بایست آندوسکوپ با نهایت دقت وارد پوست گردد.

لازم به ذکر است که آندوسکوپ نوعی ابزار پزشکی مجهز به دوربین و نور می باشد.

دوربین تعبیه شده در دستگاه آندوسکوپ بدین سبب می باشد که اطلاعات برداشت شده را به مانیتور متصل به خود منتقل کرده و امکان مشاهده جزئیات بافت ها و نسوج زیرین پوست را برای جراح پلاستیک معالج محقق نماید.

در انتهای جراحی ، پزشک متخصص برش های ایجاد شده را به وسیله بخیه های مخصوصی خواهد بست.