شورت الیاف نقره محصول دکتر مولر

در مقاله پیش رو ، قصد داریم شما عزیزان را با شورت بهداشتی بانوان با الیاف نقره ( شورت الیاف نقره ) محصول دکتر مولر که برای اولین بار در ایران به تولید رسیده است ، آشنا کنیم. ( درمان بیماری های زنان )


شورت الیاف نقره
شورت بهداشتی بانوان با الیاف نقره

همانطور که می دانید ، فلز گرانبهای نقره ، ۵ قرن پیش از میلاد کشف شده و دارای خاصیت ضد عفونی کننده می باشد ؛ به همین علت ، از آن تا قبل از کشف آنتی بیوتیک ها ، به عنوان مهم ترین سلاح در برابر زخم های عفونی ، یاد می شده است.

طبق تحقیقات انجام شده ؛ نقره ، توانایی اثرگذاری بر روی بیش از ۶۵۰ نوع میکروب شناخته شده ؛ از جمله انواع ویروس ، باکتری و قارچ ها را دارد.

از دیگر قابلیت های نقره ، باید به معالجه و شفابخشی در نساجی مدرن اشاره کنیم.

حال شرکت دکتر مولر ، به کمک این فناوری اقدام به بکارگیری الیاف نقره در تولید محصولات خود کرده و موفق به طراحی و تولید شورت مخصوص بانوان با الیاف نقره ( شورت نقره ) ، شده است و با استفاده از این محصول ، توانسته به رفع بسیاری از مشکلات بانوان ؛ از قبیل عفونت های مزمن واژینال ، کاهش بوی بد واژن ، درمان بیماری های قارچی و بسیاری از دیگر بیماری ها بپردازد.

 

معرفی محصول شورت بانوان با الیاف نقره تولید شده توسط دکتر مولر :

در ذیل ، به مواد تشکیل دهنده شورت با الیاف نقره ، اشاره شده است :

۷۲% :cool max

۲۰% :polyamide

۸% :Elastane

Crotch

Cotton: 66%

Polyester: 22%

Silver: 12%

لازم به ذکر است ، خلوص نقره به کار رفته در این محصول ، ۹۹ درصد می باشد.

از ویژگی های منحصر به فرد شورت بهداشتی بانوان محصول دکتر مولر ، باید به مواردی ؛ از جمله کاملا آنتی باکتریال ، ضد قارچ ، ضد میکروب ، ضد حساسیت ، ضد بو ، درمان بسیاری از بیماری های عفونی و جلوگیری از عود مجدد آن ها و از این قبیل موارد اشاره کنیم.
شورت الیاف نقره مورد تایید :

انستیتو تحقیقاتی هوهن اشتاین آلمان

اداره استاندارد کنترل و کیفیت آلمان

آزمایشگاه رازی زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

دارای فعالیت ضد باکتری و میکروبی بالا طبق استاندارد ۱۱۰۷۰

تولید شده در شرکت پوشاک نانو مهیار زنجان

شماره بهداشت : ۸۱۴۴۰/۶۶۲

شماره مجوز نانو : ۱۴۶۹۴-۳۱۲

لازم به ذکر است ، این محصول به تایید بسیاری از جراح و متخصصان زنان نیز رسیده و نتایج بسیار شگفت انگیزی را از آن دریافت کرده اند ؛ آن ها در حال حاضر ، به منظور رفع بسیاری از مشکلات زنان ، استفاده از لباس زیر بهداشتی دکتر مولر را تجویز می کنند.

شورت الیاف نقره
نکته استفاده از شورت نقره

هنگام شستشوی این محصول ، از نرم کننده استفاده نکنید.

 

بهترین شورت زنانه, بهترین لباس زیر زنانه, درمان عفونت های زنان با لباس زیر مناسب, شورت بهداشتی بانوان, لباس زیر بهداشتی بانوان, لباس زیر بهداشتی بانوان آنتی باکتریال, لباس زیر زنانه ضد قارچ
مطالب محبوب

گن با الیاف نقره
۲۰ ژوئن ۲۰۲۰