25 ژوئن 2019
ژوئن 25, 2019

دندانپزشک اطفال در کرج

ژوئن 25, 2019 ۰ دیدگاه

دندانپزشک اطفال در کرج

دندانپزشک اطفال در کرج : امروزه با افزایش سطح آگاهی و دانش ، خانواده ها به سلامت و بهداشت دهان و دندان توجه ویژه ای دارند به همین علت هم سعی می کنند بهترین دندانپزشک و دندانپزشکی را برای معاینات دندان کودک خود انتخاب کنند. حال این سوال در ذهن آن ها ایجاد می شود که بهترین دندانپزشکی کودکان در کرج کیست و چه مشخصاتی دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دندانپزشکان زیادی در استان البرز فعالیت می کنند که دکتر ماندانا حجازی متخصص دندانپزشک اطفال و نوحوانان یکی از بهترین آن ها می باشد.

ایشان در سال ١٣٨٣در دوره دندانپزشکی عمومی قبول شدند، دکتر ماندانا حجازی در دوره دندانپزشکی عمومی به عنوان دانشجوی ممتاز و فعال در حوزه فعالیت های آموزشی و پژوهشی انتخاب شدند.

در سال ١٣٩١ دکتر ماندانا حجازی در آزمون دستیاری با رتبه خوبی پذیرفته شده و دوره تخصص دندانپزشکی کودکان را با موفقیت سپری کردند و در سال ١٣٩۴نیز در آزمون بورد تخصصی قبول شده و به عنوان هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی قزوین مشغول به کار شدند.

ایشان همچنین در استان البرز به عنوان بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان مشغول به ارائه خدمات به مراجعین خود هستند.

دندانپزشک اطفال در کرج

انتخاب یک دندانپزشک اطفال خوب

برا ی انتخاب یک دندانپزشک اطفال امروزه با گسترش فضای اینترنت افراد به راحتی می توانند با جستجو در گوگل لیستی از بهترین آن ها را تهیه کنند و پس از مطالعه رزومه و میزان تحصیلات آن ها می توانید بهترین شان را انتخاب کنید و پس از آن کودک خود را نزد او ببرید.

در انتخاب دندانپزشک اطفال حتما به این نکته مهم توجه کنید که نظر کودک تان را بپرسید چرا که او می خواهد توسط دندانپزشک معاینه شود و تحت درمان قرار گیرد بنابراین باید حس خوبی نسبت به آن داشته باشد تا رفتارهای نامناسبی از خود نشان ندهد.

همچنین به این نکته توجه داشته باشید دندانپزشک کودکانی که انتخاب می کنید رفتار مناسبی با کودک داشته باشد و باعث ترسیدن کودک نشود.
خدماتی که در دندانپزشکی کودکان ارائه می شود:

در مقالات متعددی که تهیه شده و در وب سایت موجود است در خصوص خدمات ارائه شده در دندانپزشکی اطفال توضیحاتی را مطرح نموده ایم اما به طور خلاصه می توان موارد ذیل را نام برد:

ارتودنسی پیشگیری در کودکان
ترمیم و بازسازی دندان های آسیب دیده
جلوگیری از پوسیدگی دندان در کودکان
دندانپزشکی تحت بیهوشی
رفع عادات دهانی
انجام خدمات دندانپزشکی برای کودکان خاص و معلول

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات فوق می توانید به مقالات جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.