25 ژوئن 2019
ژوئن 25, 2019

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

ژوئن 25, 2019 ۰ دیدگاه

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

سوالاتی مانند بهترین متخصص ارتودنسی کرج کیست یا چگونه می توان بهترین متخصص ارتودنسی گوهردشت کرج را انتخاب کرد، جزو سوالات متداولی است که افراد متقاضی برای انجام ارتودنسی دندان از خود می پرسند. باید به این افراد بگوییم برای انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب و مجرب در محل سکونت خود راه های متفاوتی وجود دارد از جمله پرس و جو از دوستان و آشنایان خود یا جستجو در گوگل.
برای جستجو در گوگل افراد می توانند به عنوان مثال بهترین متخصص ارتودنسی در کرج را جستجو کنند و پس از تهیه لیستی از بهترین متخصصین ارتودنسی درباره آن ها تحقیق کنند.
پس از تحقیق درباره متخصصین ارتودنسی و مشاهده نمونه کارهای آن ها و بررسی میزان رضایت بیماران شان نزد بهترین آن ها رفته و مشاوره کنید.
در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به ارتودنتیست مورد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
برای مشاهده نمونه کارهای دکتر فرزین اصلانی یکی از بهترین متخصصین ارتودنسی و تنها فوق تخصص ارتودنسی جراحی فک در کرج می توانید به وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

اهمیت مراجعه به متخصص ارتودنسی
یک متخصص ارتودنسی پس از گذراندن دوره ۶ ساله دندانپزشکی عمومی با دادن آزمون وارد مقطع تخصص ارتودنسی می شود و می تواند ناهنجاری های موجود در دهان و دندان را تشخیص داده و اقدام به درمان آن ها کند.
در صورتی که فرد به بهترین متخصص ارتودنسی مراجه نماید به طور تخصصی تحت درمان قرار گرفته و دچار عارضه ای نخواهد شد.
ویژگی های یک متخصص ارتودنسی خوب
یک متخصص ارتودنسی خوب باید صبور باشد و تمامی نکات مربوط به انجام ارتودنسی و جراحی فک را به بیمار توضیح دهد.
صرفا به فکر منافع شخص خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
برخورد مناسبی با بیمار داشته باشد.
اهمیت مراجعه جلسات معاینه و رعایت بهداشت دهان و دندان را به او توضیح دهد.
قیمت ارتودنسی در کرج چقدر می باشد؟
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ارتودنسی دندان می توانید به مقاله جامعی که دکتر فرزین اصلانی تهیه نموده و در وب سایت ایشان موجود است مراجعه کنید و در صورت داشتن سوال از طریق وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

نحوه انجام ارتودنسی دندان
برای انجام ارتودنسی دندان ، متخصص ارتودنسی ابتدا پس از معاینه و عکسبرداری از دندان ها تمامی مشکلات موجود اعم جرم دندان ، پوسیدگی و غیره را برطرف می کند و پس از آن از دندان ها قالب تهیه می نماید.
پس از انجام اقدامات فوق ، بریس ها را بر روی دندان نصب کرده و نحوه تمیز کردن دندان ها را به بیمار توضیح می دهد تا فرد با رعایت بهداشت دندان دچار پوسیدگی و از بین رفتن دندان نشود.
پس از انجام مراحل فوق به بیمار توصیه می شود تا مراقب بریس خود باشد تا کج و شکسته نشود و در صورت بروز مشکل سریع به بهترین متخصص ارتودنسی دندان مراجعه کند.
سوالات متداول پرسیده شده از بهترین متخصص ارتودنسی کرج :
چه مشکلاتی با ارتودنسی دندان برطرف می شود؟
باید بگوییم با انجام ارتودنسی دندان مشکلاتی مانند اوربایت ، آندربایت ، کراس بایت ، فاصله میان دندان ، فشردگی بیش از اندازه دندان ها و غیره برطرف می شود؛اما اگر مشکل دندانی نباشد و ناهنجاری فکی وجود داشته باشد علاوه بر ارتودنسی،به جراحی فک نیز نیاز خواهد بود.
آیا ارتودنسی دندان درد دارد ؟
هر روش درمانی ارتودنسی که افراد انجام می دهند با کمی درد همراه است ، بیمار در ارتودنسی دندان نیز به مدت دو الی سه روز ممکن است به دلیل اعمال فشار دستگاه ارتودنسی و حرکت دندان ها برای مرتب شدن درد احساس کند و پس از گذشت چند روز درد کاهش می یابد.
به این نکته توجه داشته باشید که متخصص ارتودنسی برای اینکه در این مدت درد زیادی احساس نکنید برای شما دارو و مسکن تجویز می کند.
آیا در دوران بارداری نیز می توان ارتودنسی انجام داد؟
باید در پاسخ به این سوال بگوییم که درمان ارتودنسی در دوران بارداری کاملا ایمن بوده و در صورتی که متخصص ارتودنسی دندان نکات مربوط به درمان ارتودنسی در این دوران رعایت کند هیچ عارضه ای در پی نخواهد داشت.
آیا در ارتودنسی دندان کشیده می شود؟
در برخی از مواقع فشردگی دندان ها به قدری زیاد است که متخصص ارتودنسی تشخیص می دهد ۱ الی چند دندان باید از دهان فرد کشیده شود.
اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که با مرتب شدن دندان ها جای خالی دندان ها پر می شود و هیچ جای خالی در دهان باقی نمی ماند.
مراقبت های بعد از ارتودنسی دندان چیست؟
رعایت مراقبت های پس از نصب براکت بر روی دندان بسیار حائز اهمیت می باشد به همین علت در یک مقالع جامع تمامی نکات مربوط به آن را توضیح داده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید و در صورت داشتن سوال از طریق وب سایت یا صفحه اینستاگرام سولات خود را پرسیده و پاسخ آن را دریافت کنید.

آیا جراحی فک همراه با ارتودنسی الزامی است؟
بهتر است بدانید که جراحی فک همراه با ارتودنسی به همه افراد توصیه نمی شود و فقط به افرادی که دارای مشکلاتی فکی هستند پیشنهاد داده می شود.
بنابراین در صورتی که دارای مشکلاتی فکی و دندانی هستید بهتر است جراحی فک همراه با ارتودنسی انجام دهید تا نتیجه بهتر و مطلوب تری را به دست اورید.
چه خوراکی هایی را نباید در دوران ارتودنسی خورد؟
معمولا یک ارتودنتیست خوب و مجرب به بیمار توصیه می کند برای به دست آوردن نتیجه ایده آل و مراقبت از دستگاه ارتودنسی از خوردن مواد خوراکی چسبنده مانند شکلات و مواد خوراکی سفت مانند ذرت ، ته دیگ و گوجه سبز و غیره خودداری نماید.