09 مارس 2020
مارس 9, 2020

بهترین جراح بینی کرمان

مارس 9, 2020 ۰ دیدگاه

بهترین جراح بینی کرمان

برای اینکه بهترین نتایج از جراحی بینی حاصل شده و نیازی به انجام جراحی ترمیمی بینی نداشته باشید در صورت زندگی در کرمان باید بهترین جراح بینی کرمان را برگزینید.

ممکن است در هنگام ایستادن در مقابل آینه گمان کنید که بینی تان بیش از اندازه بزرگ است، به دلیل داشتن ایراداتی همچون قوز از زیبایی صورت شما کاسته است یا مدام از اطرافیان بشنوید که فرم بینی تان مناسب صورت تان نبوده و این موضوع بر اعتماد به نفس شما تاثیر گذاشته باشد.

در این صورت می توانید برای برطرف کردن مشکلاتی که زیبایی بینی و چهره تان را تحت تاثیر قرار داده است برای جراحی بینی اقدام نمایید.

جراحی بینی به چه کسانی توصیه نمی شود؟
بهترین جراح بینی کرمان یا هر شهر دیگری جراحی بینی را تحت هر شرایطی انجام نداده و این جراحی زیبایی را تنها برای افرادی انجام می دهند که نه تنها از سلامت روحی و جسمی کامل برخوردار بوده، بلکه از نتایج جراحی بینی انتظارات و خواسته های معقول و منطقی داشته و قادر به رعایت اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی باشند.

افرادی که در ذیل در رابطه با آن ها توضیح می دهیم کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی نیستند.

اشخاص مبتلا به اختلال خود بدشکل پنداری: این افراد با وجود اینکه هیچ ایرادی در ظاهرشان وجود ندارد مدام در حال ایراد گیری از اعضای بدن خود هستند.
بیماران وسواسی: اینگونه افراد به اختلالی موسوم به اختلال وسواسی-اجباری ابتلا داشته و خود را با دیگران مقایسه می کنند و به طور مداوم در حال چک کردن صورت خود هستند.
افراد مبتلا به بیماری افسردگی: این دسته از افراد گمان می کنند که انجام جراحی بینی در روحیه آن ها تاثیر گذاشته و آن ها را از شر افسردگی رها خواهد کرد، در صورتی که چنین نبوده و حتی در برخی موارد استرس های ناشی از جراحی بینی ممکن است موجب بدتر شدن وضعیت روحی فرد شود.
بیماران بلاتکلیف و بی انگیزه: برخی از این افراد هیچ میلی به انجام جراحی بینی ندارند و صرفاً به دلیل حرف دیگران تصمیم به جراحی بینی گرفته اند و برخی دیگر با وجود اینکه خود تصمیم به انجام این عمل زیبایی گرفته اند نمی دانند که چه خواسته ای از انجام آن دارند. بیمار باید از خواسته ها و انتظارات خود تصویر روشنی در ذهن داشته باشد.
بیماران ایده آل گرا و کمال طلب: جراحی بینی منجر به بهبود نسبی بینی می شود نه به وجود آمدن یکی بینی که مطلقاً هیچ نقصی ندارد، بیماران باید بر این موضوع واقف باشند.
برخی از افراد در صورت وجود یک ایراد جزئی، هر چقدر که نتیجه جراحی بینی شان عالی بوده و بر زیبایی چهره شان تاثیر مثبت گذاشته باشد به آن ایراد دقت کرده و تمام نکات مثب را نادیده می گیرند، جراحی بینی به هیچ عنوان به این دسته از افراد پیشنهاد نمی شود.

واقعیات جراحی بینی
بعضی از اشخاص گمان می کنند که با انتخاب بهترین جراح بینی کرمان یا هر شهر دیگری که ساکن آن هستند، تمام توقعات و خواسته های شان از جراحی بینی محقق خواهد شد، در صورتی که این چنین نبوده و باید بگوییم که با انتخاب یک جراح بینی خوب ، تمام توقعات و خواسته های منطقی افراد قابل تحقق است.

نوع بینی و میزان ایرادات موجود در آن محدودیت هایی در جراحی بینی ایجاد می کند که بیماران باید از آن مطلع باشند.

نوع بینی
بینی ها را با توجه به میزان ضخامت و استحکامی که استخوان های آن ها دارند و همینطور میزان ضخامت پوست بینی به دو نوع استخوانی و گوشتی تقسیم می کنند. ساختار بینی های گوشتی متشکل است از استخوان های نازک، پوست کلفت و بافت های چربی زیر پوستی به میزان زیاد در صورتی که بینی های استخوانی بافت زیادی نداشته و بیشتر ساختمان آن را استخوان ها و غضروف های بسیار مستحکم تشکیل داده ک پوستی نازک آن ها را پوشانده است.

ساختار بینی های گوشتی به دلیل ضعیف بودن اجازه ایجاد تغییراتی همچون کوچک کردن، ایجاد قوس و سربالا کردن زیاد را به جراح بینی نداده و حتی در صورت ایجاد این تغییرات، پوست اجازه مشاهده آن ها را به دیگران نخواهد داد.

میزان ایرادات بینی

میزان مشکلات بینی در برخی از افراد به حدی زیاد است که جراح بینی هر چقدر با تجربه و متخصص که باشد، قادر به برطرف کردن آن ها در یک مرحله نبوده و برای برطرف کردن آن ها به دو مرحله نیاز است.

بنابراین پیش از انجام جراحی بینی در رابطه با محدودیت ها، شدنی ها و نشدنی های جراحی بینی اطلاعات لازم را کسب کرده و سپس برای انجام آن اقدام کنید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی
یکی دیگر از مسائل مهم علاوه بر انتخاب بهترین جراح بینی کرمان یا شهری که فرد ساکن آن می باشد، رعایت نکات و دستورالعمل های بعد از عمل بینی است.

به همین منظور بهتر است پیش از انجام این جراحی زیبایی در رابطه با این اقدامات آگاهی های لازم را کسب کرده و ببینید آیا قادر به رعایت آن ها می باشید یا خیر؟ در ادامه به تعدادی از این مراقبت ها اشاره نموده ایم.

تغذیه بعد از جراحی بینی
بعد از جراحی بینی به دلیل دستکاری های صورت گرفته در پوست و ساختمان بینی ، این عضو دچار تورم خواهد شد که تغذیه تاثیر زیادی در کاهش یا تشدید آن خواهد داشت لذا:

از خوردن غذاهای پرنمک جداً خوددای کرده و مصرف آن را در رژیم غذایی خود به حداقل برسانید. وجود سدیم موجود در نمک موجب بیشتر شدن مقدار تورم خواهد شد.
غذاهای نرم و آبکی بخورید. خوردن غذاها، سبزیجات، میوه جات و به طور کلی موادغذایی که سفت هستند برای هضم و بلع نیازمند جویدن زیاد می باشند.
عمل جویدن موجب ایجاد فشار به فک بالا شده و چون فک بالا به بینی متصل است این فشار را مستقیماً به بینی انتقال داده و در نتیجه ورم بینی تشدید پیدا می کند.

همچنین بهتر است افراد از خوردن و آشامیدن به مدت ۴ ساعت بعد از جراحی بینی خودداری کنند، زیرا در این مدت زمان به دلیل وجود مواد بیهوشی ورود هرگونه مواد غذایی موجب ایجاد حالت تهوع در فرد خواهد شد.

فعالیت های بعد از جراحی بینی
توصیه های بهترین جراح بینی کرمان یا در هر شهر دیگری برای انجام فعالیت های بعد از عمل زیبایی بینی معمولاً یکسان بوده و به شرح زیر است:

قوای بدنی بیمار به دلیل خونریزی در حین جراحی بینی و همچنین وجود مواد بیهوشی تحلیل می یابد و فرد برای بازیابی مجدد آن نیازمند استراحت کافی است، لذا به مدت یک هفته استراحت مطلق کنید.
فرد بعد از یک هفته می تواند به انجام فعالیت های روزمره پرداخته و به آرامی راه برود.
رفتن به استخر به شرط شیرجه نزدن و ورزش های سبک بعد از ۲ ماه مجاز است.
از انداختن سر به سمت پایین بپرهیزید، خم کردن سر به سمت پایین موجب افزایش گردش خون در صورت و در نتیجه تشدید ورم بینی می شود.
هنگام خواب در دو طرف سر خود دو بالشت بگذارید، این کار از غلت زدن شما به طرفین و در نتیجه ورود فشار به بینی جلوگیری می کند.
به هنگام دراز کشیدن سر را با گذاشتن چند بالشت بالاتر از بدن قرار دهید.
در صورت بروز درد، مسکن هایی که از سمت پزشک برای تان مجاز اعلام شده را مصرف کرده و داروهای تجویز شده را سروقت بخورید.