06 آوریل 2020
آوریل 6, 2020

بهترین جراح بینی تهران

آوریل 6, 2020 ۰ دیدگاه

بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران : در حال حاضر افراد بیشتر از قبل به زیبایی خود اهمیت می دهند و این موضوع تنها برای قشری خاص نیست و در همه افراد با هر سن و جنسیتی وجود دارد. از این رو جراحی بینی پرطرفدار ترین عمل زیبایی می باشد.

اما این موضوع باعث شده تعدد جراحان بینی زیاد شود و انتخاب جراح بینی خوب برای افراد متقاضی کمی دشوار گردد. به طبع قبل از عمل بینی اولین دغدغه بیماران این است که بهترین جراح بینی کدام پزشک است؟ چگونه می توان بهترین جراح بینی تهران را یافت؟ یا ویژگی های بهترین جراح بینی چیست؟

در این مقاله سعی می کنیم به سوالات شما درباره بهترین جراح بینی تهران پاسخ دهیم.

 

ویژگی های بهترین جراح بینی تهران

جراح بینی خوب از انجام انواع جراحی زیبایی بینی با هر میزان ضخامت پوست، نتایج مطلوبی کسب خواهد کرد.

بهترین جراح بینی وجدان کاری دارد. در واقع او بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، رضایت و سلامت بیمار را اولویت قرار می دهد.

جراح بینی خوب با تسلط بر علم زیبایی شناسی و هم چنین برخورداری از خلاقیت می تواند بهترین نتیجه را برای بیمار رغم بزند.

ایشان می توانند فرم نهایی بینی را تصور کنند و دیدگاه کلی از جراحی را در اختیار فرد متقاضی قرار دهند.

بهترین جراح بینی با صبر و حوصله به تمام سوالات و دغدغه های بیمار جواب می دهد.

ایشان می تواند اعتماد فرد متقاضی را جلب نموده تا بیمار با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

جراح بینی موظف است بیمار را از اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی آگاه سازد. چرا که رعایت این نکات در نتیجه نهایی و تسریع روند بهبودی بسیار موثر است.

جراح بینی خوب آزمایشات لازم را تجویز کرده و سوابق بیماری فرد را مورد بررسی قرار می دهد.

بهترین جراح بینی با توجه به سلیقه و تناسبات صورت بیمار اقدام به جراحی بینی می نماید.

جراح موظف است زمانی که بیمار انتظار معقولی از جراحی بینی ندارد، نسبت به متقاعد کردن وی اقدام نماید. در صورتی که بیمار بر خواسته خود پا فشاری داشت، از جراحی کردن وی صرف نظر نماید.

بهترین جراح بینی علاوه بر اصلاح ایرادات ظاهری بینی ، مشکلات عملکردی بینی را هم در نظر خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که تنها تحصیلات عالی رتبه نشانی بر خوب بودن جراح بینی نیست. چرا که ممکن است یک جراح در انجام جراحی بینی استخوانی موفق باشد اما در جراحی بینی گوشتی مهارت کافی را نداشته باشد.

 

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی تهران

روش های مختلفی برای انتخاب و آشنایی با جراح بینی خوب وجود دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد :

برای انتخاب جراح بینی خوب می توانید از دوستان ، آشنایان و اطرافیان خود که قبلا اقدام به جراحی بینی نموده اند و از نتیجه آن راضی هستند، پرس و جو کنید.

شما می توانید با جستجو در گوگل و سایر موتور های جستجو ، لیستی از جراحان بینی خوب را تهیه نمایید.

پس از تهیه این لیست می توانید به سایت جراحان مراجعه کنید و در قسمت درباره دکتر رزومه کاری و میزان تحصیلات جراح را بررسی نمایید.

مشاهده نمونه کار های جراح بینی از اهمیت بالایی برخوردار است و نشانگر میزان مهارت و تجربه جراح می باشد. به این منظور می توانید به گالری تصاویر موجود در سایت و صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید با مطب تماس بگیرید و با تعیین وقت قبلی حضورا به مطب رفته و علاوه بر مشاهده نمونه کار های ایشان به بررسی میزان رضایت افرادی که برای معاینه پس از جراحی به آنجا مراجعه نمودند، بپردازید.

 

جراحی بینی ترمیمی

در مواردی که افراد به دلیل انتخاب جراح بینی کم تجربه دچار عوارض جانبی شده اند، و از نتیجه و فرم نهایی بینی خود راضی نیستند، اقدام به جراحی بینی ترمیمی خواهند کرد.

مواردی که در جراحی بینی ترمیمی انجام می شود عبارتند از :

نا متقارنی سوراخ های بینی

بروز مشکلات تنفسی ناشی از جراحی بینی قبلی

عدم اصلاح کامل ایراداتی که در جراحی بینی اولیه برطرف نشده همچون قوز ، انحراف ، کجی و غیره

اصلاح افتادگی نوک بینی

اصلاح بیش از حد سربالا شدن نوک بینی

اصلاح بیش از حد کوچک شدن بینی

اصلاح فاصله مابین سوراخ های بینی

عدم قرار گیری پره های بینی در محل مناسب

کم یا زیاد بودن فاصله نوک بینی تا لب بالا

 

زمان مناسب برای انجام جراحی بینی ترمیمی

زمانی که ایرادات بینی زیاد باشد ، برای انجام جراحی مجدد باید حداقل یک سال صبر کرد. این مدت برای این است که بعد از یک سال علاوه بر ترمیم بافت هایی که طی جراحی آسیب دیده اند، تورم بینی نیز از بین رفته و ایرادات بینی کامل قابل تشخیص است.

چه بسا برخی از ایراداتی که بعد جراحی بینی مشاهده می شود، تنها به دلیل تورم است و بعد از فروکش کردن آن ، خود به خود برطرف خواهد شد.

بنابراین برای جلوگیری از عوارض بیشتر و مشکلات جبران ناپذیر ، نباید برای انجام این جراحی عجله کرد.

اما در مواردی که ایرادات بینی ناچیز باشند ، طبق صلاح و تایید جراح بینی و پس از معاینه دقیق می توان عمل را بعد از گذشت ۶ ماه انجام داد.

هزینه جراحی بینی ترمیمی

به طور کلی جراحی بینی در دسته عمل های پیچیده قرار گرفته و با هر بار که این جراحی مجددا تکرار می شود ، پیچیده تر هم خواهد شد. بنابراین هزینه جراحی بینی ترمیمی از جراحی بینی اولیه بیشتر است.

 

انواع روش های جراحی بینی

بسته به سلیقه و مهارت جراح بینی ، عمل بینی به دو صورت باز و بسته انجام می شود. در ادامه مختصرا هر یک از این دو روش را توضیح خواهیم داد.

جراحی بینی باز

در این جراحی برش ها در تیغه وسط بینی که ما بین دو سوراخ بینی ( کلوملا ) قرار دارد ، ایجاد می شود و پس از اینکه پوست به وسیله ابزاری مخصوص از ساختار بینی جدا شد، تغییرات مورد نیاز اعمال می شود.

در این روش جراح بینی اشراف کاملی به ساختار و  بافت بینی دارد، به همین دلیل امکان بروز خطا و عوارضی همچون نامتقارنی سوراخ های بینی و مشکلات تنفسی بسیار کم است.

جراحی بینی بسته

در این روش برشی در قسمت خارجی پوست ایجاد نمی شود و تمام برش ها از درون سوراخ های بینی ایجاد خواهند شد. در جراحی بینی به روش بسته ، جراح دید کاملی به داخل بینی ندارد، بنابراین بیشتر مناسب افرادیست که بینی شان دارای ایراد چندانی نیست.

از مزیت های این روش می توان با کم بودن میزان ضخامت و کبودی بینی و هم چنین کوتاه بودن دوران نقاهت اشاره نمود.

این روش معمولا به دلیل محدودیت دیدی که برای پزشک ایجاد می کند، اولویت دوم آنهاست.